Hayatımda Yeni Bir Dönem: adsmrt

Bugüne kadar bu blogda genelde teknik konularda yazmayı tercih etmiş ve konuyu dağıtmamaya çalışmıştım. Yalnız, insan hayatında az yaşanan olaylar vardır ve ben de geçen hafta itibari ile resmi olarak bu az yaşanan tecrübelerden birisini yaşamaya başladım. Bu nedenle bu gün sizlerle biraz konu dışı gibi gözükse de, benim için önemi büyük olan yaşadığım bu heyecanı paylaşmak istiyorum.

Yaz sonu Türkiye’ye dönüşümle birlikte başlayan bu yeni süreç, adsmrt’ın yöneticilik teklifini kabul etmemle birlikte farklı bir boyut kazandı. adsmrt, aynı zamanda Türkiye’nin ilk dijital ajansı olan adinteractive‘in de kardeş şirketi.

Bundan Sonra adsmrt:

Adsmrt, adından da anlaşılacağı gibi dijital medya hizmetlerini daha smart bir yaklaşımla ihtiyaçlara uygun şekilde sunmak üzerine kurulmuş bir dijital hizmet şirketi. Aynı zamanda adsmrt bünyesinde istanbul.com ve cocuk.com gibi önemli portallarla birlikte aylık ve 6 aylık süreli basılı yayınlar da mevcut.

Bu süreç boyunca yaşayacağım yenilik ve heyecanları sizlerle blogum üzerinden paylaşmaya devam edeceğim.

15 thoughts on “Hayatımda Yeni Bir Dönem: adsmrt

  1. erhan

    bu platformda en üst seviyelere çıkacağına ve orada kalacağına inanıyoruz. tekrar hayırlı olsun…başarılar :)

    Reply
  2. Pingback: İstanbul.com Yenilendi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>