Satış Ortaklığı Semineri

Türkiye’nin ilk satış ortaklığı(Affiliate) etkinliği GelirOrtaklari.com tarafından geçtiğimiz ay(26 Şubat) Esentepe Dedeman Otel’de düzenlendi. Ben de seminerin bir bölümünde diğer konuşmacılarla birlikte Affiliate Marketing ile ilgili tecrübelerimi bir Super Affiliate olarak paylaşmıştım.

Performansa dayalı ya da satış ortaklığına dayalı pazarlama diye de adlandırılan Affiliate Marketing kavramının ülkemizde telaffuz edilmeye başlandığı günlerde bu sektöre girmiş ilk şirketlerden birisi olan GelirOrtakları bu etkinliğe ev sahipliği yaptı ve satış ortaklığı yöntemi ile ilgili bilgi almak isteyenlere verimli bir gün yaşattı.

Bu sefer seminerle ilgili düşüncelerimi uzun uzun yazmak yerine başkalarının görüşlerini de içeren görseller ve video kayıtlarıyla süslü bir blog yazısı yazmayı tercih ediyorum. Umarım okurken Seminerle ilgili aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulursunuz.

Satış Ortaklığı Seminer Programı

Seminere ait Videolar ve Sunumlar

Yunus Güvenen’in Konuşması:

Emre Burdurlu’nun Konuşması:

Dominik Johnson’ın Konuşması:

Türk Satış Ortaklarının Yerel ve Uluslarası Deneyimi:

Seminerin Ardından Konuşulanlar:

Seminerden Kareler:

Resimlerin tamamını görmek için tıklayınız

5 thoughts on “Satış Ortaklığı Semineri

 1. Ozan

  Bütün videoları izledim, çok güzel bir seminer olmuş.videoları paylaştığın için teşekkürler, kafamdakileri pekiştirmiş oldum.Türk affiliate ağlarının olması çok güzel birşey.Gelir ortakları yayıncılarına ben de katılmak istiyorum.

  Reply
 2. Aykut İçöz

  Paylaşım için teşekkürler, katılamamış olsam dahi faydalanma imkanı buldum.
  Affiliate marketing’in ülkemizde siz ve sizin gibi insanların değerli çalışmaları ile gelişmesi dileği ile, kolaylıklar dilerim.

  Reply
 3. Kadir Arda KOS

  Aradan epey zaman gecti aslında ama, bu videoların tamamını izleme fırsatını anca bulabildim.
  Keşke seminer tarihine denk gelen bir zamansızlık sorunu olmasaydı :)
  Affiliate sektörünün daha çok büyümesi umudu ile :)

  Teşekkürler…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>