Önemli Bir SEO Etkinliği: SEOZONE

Arama motoru optimizasyonu ya da diğer bir deyişle SEO (search engine optimization) uzun vadede maliyeti en düşük dijital pazarlama faaliyetidir. Pazarlama yatırımları hesaplanırken artık bu durum daha çok marka tarafından dikkate alınmakta ve seo, pazarlama bütçelerindeki yerini her geçen sene daha da arttırmaktadır.

Teknik know-how yoğun bir konu olması ve yatırımın fazlasıyla geri dönüşü olmasından dolayı arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama faaliyetleri içerisinde en çok merak edilen ve ilgi duyulan konuların başında gelmektedir. Uzmanlarının bile her geçen gün yeni şeyler öğrendiği düşünülürse Seo’ya olan bu merak ve ilgi hiçbir zaman azalmayacak gibi gözükmekte.

Genç bir kadro ile tamamen SEO konusuna eğilmiş ve kısa sürede başarılı işlere imza atmış SEOZEO firması tarafından sektördeki bu bilgi açığını bir nebze de olsa gidermeye yönelik bir seo etkinliği düzenleniyor. Tamamen SEO ile alakalı bir etkinlik olması ve yakından da takip ettiğim başarılı yabancı Seo şirketlerinde çalışan konuşmacıları Türkiye’de bizlerle buluşturacak olması nedeniyle bu etkinliği sizlerle paylaşmak istedim.

Tahminimce Seo konusuna kafa patlatan Türkiye’deki birçok profesyonel ve kurum o gün orada olacak ve aklınıza takılan soruların çoğu da bir kahve sohbeti ile cevap bulacaktır.

Etkinlik 21 Eylül’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı’nda gerçekleşecek olup daha detaylı her türlü bilgiyi bu linke tıklayarak edinebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>