Meetup.com’dan 10. Yaş Günü Hediyesi

Meetup.com bildiğiniz üzere üyelerinin ilgi alanlarına göre bulundukları şehirlerde görüşmelerine ve etkinlikler düzenlemelerine olanak veren dünyadaki en eski sitelerden birisidir. İnternet sektörü ile alakalı neredeyse herkesin meetup.com’da bir hesabı vardır fakat ülkemizde meetup.com’un kullanım alışkanlığı Abd ve diğer batı ülkelerine oranla biraz daha düşük seviyelerde.

Ben de New York’dan döner dönmez network yapma amacıyla Meetup.com’un İstanbul’daki meetuplarına bir göz atmış fakat katılmaya uygun sektörel bir buluşma bulamamıştım.

Bugün posta kutuma düşen bir e-mail sayesinde uzun süredir ziyaret etmediğimi farkettiğim meetup.com’un 10. yılını doldurduğunu öğrendim. Meetup.com bu yaş günü nedeniyle üyelerine bir de küçük sürpriz hazırlamış.

15 Temmuz’a kadar kendi şehrinde herhangi bir meetupa RSVP yaptırıp katılanlar arasından belirlenecek bir şanslı kişi ulaşım ve konaklama masrafları($5000′a kadar) Meetup.com tarafından karşılanacak şekilde dünyada istediği herhangi bir meetupa katılma hakkı kazanacak. Kampanya detaylarına ve katılım koşullarına buradan ulaşabilir ve daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Meetup.com’un 10. yaş günü nedeniyle düzenlemiş olduğu bu kampanya sayesinde belki sizler de benim gibi meetup.com’u tekrar hatırlar ve arada katılmaya değer bir buluşma var mı diye göz gezdirmeye başlarsınız, kim bilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>