İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2010

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü aracılığı ile 3. kez düzenlenecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi 10 – 11 Aralık 2010 tarihlerinde İTÜ Maçka yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Hayatımızın her alanında etkisi sürekli artan bilişim teknolojilerini içeren başarılı ticari uygulamaların, en yeni ve trend teknolojik gelişmelerin ve bu teknolojilerin yarattığı ekonomi, sektörün önde gelen isimleri ve akademisyenler tarafında bu zirvede ele alınacak.

İnternet, yazılım, iş dünyasında mobil çözümler, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, bilişimde pazarlama, bir stratejik güç olarak ‘bilgi’, Türkiye’de bilişim sektörünün gelişim süreci gibi birçok konunun ele alınacağı BTZ ’de aynı zamanda firmalar tarafından en yeni teknolojilerin sunulacağı “Bilişim Teknolojileri Alanı” da sponsor firmaları ve katılımcıları bir araya getirecek.

Ben de Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde çalıştığım alan olan dijital pazarlama ve internet üzerinden yapılan pazarlama faaliyetlerini anlatmak ve önemlerine dikkat çekmek üzere zirvede konuşmacı olarak 2 etkinlikte yer alıyorum.

10 aralık cuma günü 13.30-14.45 saatleri arasında konuşmacısı olacağım webinar destekli workshop sırasında katılımcalara internetin hayatımızdaki yeri ve önemini, geçmişten günümüze kadarki süreçteki değişimlerini, başarılı web girişimleri örneklerini ve bu girişimlerin izlediği pazarlama süreçlerini keyifli ve bol görselli bir sunum ile anlatmaya çalışacağım.

Yine cuma günü 15.00 – 16.15 saatlerinde düzenlenecek “Dijital Pazarlama” konulu panelde, Ömer Lütfi Diri(Avea), Gülfem Toygar(Limango), Yunus Güvenen(Digitouch) ile birlikte interaktif, keyifli bir sohbetin içerisinde yer alacağımızı umuyorum.

Zirve ile ilgili daha detaylı bilgi almak için http://www.btz.org.tr/ adresini ziyaret etmenizi öneririm.

2 thoughts on “İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2010

 1. bora kınalı

  Syn Volkan KIRTOK Ben Adnan menderes üniversitesi pazarlama 2 sınıf öğrencisiyim sizin dijital pazarlama sunumunuzu sadece nerelerde katıldığınızı ve tam olarak sitenizde ulaşamıyoruz biz pazarlama öğrencileri olarak bunu bir video şeklinde ulaşabileceğimiz bi siteniz varsa izlemek istiyoruz…

  Reply
 2. Volkan Kırtok Post author

  Bora Merhaba;

  O sunum görseller üzerinden sohbet şeklinde geçti. Hali hazırda kayıt edilmiş hali bende mevcut değil. Eğer okulunuzda kariyer günleri tarzında bir etkinlik düzenlenirse, seve seve gelip aynı sunumun daha güncel halini sizlerle gerçekleştirmek beni mutlu eder. Bazen katıldığımız etkinlikler, internet üzerinden canlı yayınlanıyor. Twitter üzerinden beni takip edebilirsen bu tarz katıldığım etkinlikleri ve canlı izleme olanaklarını paylaşıyorum. İlgili tavrın beni mutlu etti. Yorumun için de teşekkür ederim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>